HAPPY NEW YEAR !!!

Witajcie Kochani w 2013 roku!

Niestety, z powodu natłoku obowiązków oraz przygotowań do zabawy sylwestrowej nie zdążyłam wczoraj złożyć Wam noworocznych życzeń. Końcówka minionego roku była dla mnie dość pracochłonna i brakowało mi czasu na bloga, przynajmniej tak się tłumaczę.

Mam tylko nadzieję, że właśnie rozpoczęty rok przyniesie ze sobą więcej wolnego czasu i powodzeń oraz pomoże mi rozwinąć bloga.

Wam, Moi Drodzy, życzę dużo szczęścia, zdrowia przede wszystkim, spełnienia marzeń i również zdecydowanie przeważającą liczbę wzlotów niż upadków. Wszystkim bloggerom życzę, aby ich blogi również się rozwijały i ciągnęły za sobą mnóstwo sukcesów. Życzę Wam też dużo miłości, bo ta jest w życiu bardzo ważna oraz pieniędzy, ponieważ, umówmy się, gdyby nie pieniążki, nie mielibyśmy tych wielu rzeczy, które, prezentowane na naszych blogach, przyciągają coraz to nowych czytelników.

Mam nadzieję, że dzisiejszej nocy bawiliście się szampańsko. Ja swoją sylwestrową zabawę zaliczam do udanych, jednakże nie zdążyłam zrobić zdjęcia stylizacji, a postaram się to nadrobić i życzę sobie samej, aby w tym roku jak najmniej było takich sytuacji, jak na blogerkę przystało :)xoxo, Marta.

4 komentarze:

 1. Ja również życzę szczęścia!:)
  p.s. zgodnie z MP dodałam i zapraszam do mnie:) Proszę zostaw komentarz:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. szczęscia w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. spełnienia marzeń w nowym roku :)
  super naszyjnik!
  pozdrawiam i obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję. Masz ciekawą urodę, dobrze wyglądasz na zdjęciach!
  Zapraszam do siebie - http://agnesfrey.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz ♥