We are ready for a weekend!


Zgodnie już z moimi przyzwyczajeniami, posty pojawiają się jedynie podczas weekendów. Dotychczas kończyłam na niedzieli, tym razem jednak wraz z niedzielą rozpocznę, mimo iż post dotyczy jeszcze nie-tak-odległej soboty.

Weekend planowałam spędzić z przyjaciółką, która miała zostać u mnie w trakcie dzisiejszej nocy. Niestety, rozchorowała się w ostatniej chwili, więc rodzice, tradycyjnie, zabrali mnie na małe zakupy. Celem przewodnim, co prawda, było poszukiwanie ciepłej, zimowej czapki dla taty, jednak nie obeszło się bez dodatkowych drobiazgów.

Najpierw pojechaliśmy do Ptak Outletu, potem do TK Maxx, oto zdobycze, które udało mi się złowić. Na spódniczkę polowałam już dawno. Potrafiłam przesiedzieć po pół dnia w internecie, szukając takiej w odpowiedniej cenie, znalazłam ją dziś, choć kompletnie nie spodziewałam się, że znajdę ją akurat w TK Maxx'ie. Jest przecudna! Czapka i szalik, to takie moje dzisiejsze okazje (czapka 6,90, szalik 14,90 - jak z tego nie skorzystać?). Myślałam jakiś czas temu o bordowym szaliku, a ten (choć na zdjęciu wygląda jak fioletowy), będzie dobrą odskocznią od musztardowego, który do tej pory nosiłam bez przerwy. Pokrowiec właściwie został odkryty przez mojego tatę. Na netbooka, którego dostałam kilka miesięcy temu pasuje idealnie.

spódniczka, pokrowiec - TK Maxx / Szalik - Reserved / Czapka - ?


3 komentarze:

  1. świetny blog ;) zajrzyj również do mnie http://optymisttyczna.blogspot.com/ ;d

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz ♥